Największą zaletą systemu PVS jest jego elastyczność. Dobierając odpowiednio moduły jednostki centralnej (MCU) oraz matryc video (VM) i matryc audio (AM) możemy odpowiednio skonfigurować system w zależności od naszych potrzeb. Płacimy tylko za to, czego w danej chwili potrzebujemy. W razie potrzeby możemy rozbudować nasz system instalując potrzebne moduły. W odpowiednim doborze komponentów pomocny będzie konfigurator zamieszczony na naszej stronie. Korzystając z tego narzędzia odpowiednio zmodyfikujemy posiadany zestaw lub zbudujemy zupełnie nowy. Będziemy mieli 100 procentową pewność że wszystkie moduły zostały dobrane prawidłowo, a zdefiniowana w ten sposób jednostka, niezależnie od jej przeznaczenia będzie pracowała poprawnie w zbudowanym zestawie. Wystarczy za pomocą myszki przenieść dostępne składowe elementy do makiety obudowy i wypełnić w niej dostępne wolne pola przewidziane na moduły. Konfigurator będzie czuwał nad prawidłowym zapełnieniem obudowy i w razie potrzeby odpowiednio korygował nasze poczynania. Konfigurację sprzętu zaczynamy od wyboru płyty czołowej obudowy. Jeżeli planujesz zastosowanie domowe wybierz panel czołowy z oznaczeniem H – „home” (ostatnia litera oznaczenia urządzenia np. PVS-MCU-H  Obudowa profesjonalna wyposażona w zaczepy umożliwiające montaż w szafa RACK 19” ma końcową literę oznaczenia P – „professional” np. PVS-VM-P .W przypadku planowania rozbudowy lub modyfikacji matryc zamów panel czołowy z oznaczeniem U - „universal” np. PVS-VM-U . Płyta czołowa z takim oznaczeniem będzie pasowała do wszystkich dostępnych dla matrycy modułów niezależnie od wprowadzonych zmian. Informacje dotyczące możliwości rozbudowy systemu w wersji standardowej znajdziesz klikając na ten link

Po zakończeniu procesu konfiguracji gotowy projekt będzie można przesunąć do działu zamówienia.  Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie dystrybucji systemu PVS przejdź do zakładki oferta współpracy .Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się instalacjami i chcesz bezpośrednio współpracować z nami przejdź do zakładki oferta dla instalatorów . W obydwu przypadkach musisz się najpierw zarejestrować i przejść weryfikację. Kliknij zakładkę zarejestruj się .Masz sprecyzowane pytanie? Możesz zadać je klikając na link FAQ . Zapewniamy, że żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi. Jeśli nie chcesz aby pytanie zostało zarejestrowane w dziale FAQ możesz zadać je wypełniając formularz zapytania . Zapraszamy do współpracy!

Linki:

JEDNOSTKA CENTRALNA

MATRYCA VIDEO

MATRYCA AUDIO

 

 

OBUDOWA PROFESJONALNA


OBUDOWA DOMOWA


OBUDOWA UNIWERSALNA
(dotyczy tylko matryc)

Wybierz opcje subskrypcji newslettera:

Wyświetlana nazwa:
Adres e-mail:*
Format newslettera:
HTML

Tylko tekst

Aby móc zapisać się  do naszego newslettera Państwa przeglądarka internetowa musi mieć włączoną obsługę plików cookies! W przeciwnym wypadku nie będzie można potwierdzić Państwa tożsamości.

* wymagane pole, które musi być uzupełnione