- PYTANIE: Jaka jest maksymalna ilość portów, modułów, przełączników i matryc, mozliwa do zastosowania w jednym systemie PVS?

ODPOWIEDŹ: W jednej konfiguracji systemu PVS można maksymalnie zastosować:

Jednostka centralna PVS-MCU:
24 porty IR = 4 moduły x 6 portów IR
14 portów RS232

Moduły do rozdzielni:
36 przekaźników = 9 modułów x 4 przekaźnikowych PVS-R
36 modułów 1-10V PVS-L


Matryca Audio Video PVS-AVM:

Audio:
26 przełączników audio 4in x 1out lub
13 matryc audio 8in x 2out lub
matryc audio 16in x 4out

c-video:
26 matryc c-video 4in x 1out

VGA:
26 matryc VGA 4in x 1out

Wzmacniacz audio PVS-PA:
8 wzmacniaczy audio

- PYTANIE: Czy matryce AM i VM pracują samodzielnie? Czy matryce można bezpośrednio zasilić?

ODPOWIEDŹ:  W chwili obecnej matryce które nie są podłączone do jednostki centralnej nie będą przełączały żadnych sygnałów.  W najbliższym czasie planujemy opublikować protokół który umożliwi samodzielną pracę matryc. Matrycę będzie można zasilić z zasilacza zewnętrznego - podłączając go bezpośrednio do zacisków ZAV.

- PYTANIE: Czy można zamówić jednostkę centralną i matrycę video w jednej obudowie?

ODPOWIEDŹ: Tak można. Należy to zaznaczyć w zamówieniu. UWAGA!!! Konfigurator nie przewiduje takiej sytuacji więc należy przesłać do nas dodatkowego e-maila z informacją.

- PYTANIE: Czy przekaźniki w module PVS-R pracują jako astabilne czy bistabilne?

ODPOWIEDŹ: Mogą pracować w obydwu trybach. Tryb pracy można zaprogramować ręcznie przy pomocy microswitchy umieszczonych na module. Nowy program konfiguracyjny umożliwia programowe zadeklarowanie trybu pracy.

- PYTANIE: Czy można wbudować moduł przekaźnikowy do jednostki centralnej? Chce sterować urządzeniami znajdującymi się w pobliżu szafy sprzętowej.

ODPOWIEDŹ: Tak można. UWAGA!!! Konfigurator nie przewiduje takiej sytuacji więc należy przesłać do nas dodatkowego e-maila z  informacją.

- PYTANIE: Czy jeżeli w konfiguratorze "odhaczę" chcę zamówić jednostkę centralną to automatycznie zostanie ona zamówiona?

ODPOWIEDŹ: Nie. Konfigurator pyta czy chcemy zamówic jednostkę centralną po to, aby móc pominąć kroki związane z konfiguracją jednostki wtedy, kiedy chcemy zakupić inne urządzenia np do rozbudowy systemu.

6. PYTANIE: Czy możliwa jest integracja z innymi systemami?

ODPOWIEDŹ: TAK. PVS został ziintegrowany z systemem Building Managment System (BMS) opartym na standardzie KNX. System PVS obejmuje sterowanie  projektorami i ekranami, wyborem urządzeń projekcyjnych, poziomem dźwięku audio, a także sterowanie roletami oraz oświetleniem wraz ze ściemnianiem stref. Sterowanie poszczególnymi  elementami jest możliwe z poziomu obu zintegrowanych systemów, zarówno PVS jak i KNX.


OBUDOWA PROFESJONALNA


OBUDOWA DOMOWA


OBUDOWA UNIWERSALNA
(dotyczy tylko matryc)

Wybierz opcje subskrypcji newslettera:

Wyświetlana nazwa:
Adres e-mail:*
Format newslettera:
HTML

Tylko tekst

Aby móc zapisać się  do naszego newslettera Państwa przeglądarka internetowa musi mieć włączoną obsługę plików cookies! W przeciwnym wypadku nie będzie można potwierdzić Państwa tożsamości.

* wymagane pole, które musi być uzupełnione